Hakkımızda

PROTEM 1993 yılında Ankara’da kurulmuş, gelişen faaliyet alanına istinaden 1996 yılında şirket merkezi İstanbul’a taşınmıştır.

PROTEM olarak aralarında Türkiye’nin birçok Bankası, Darphane, Merkez Bankası, CIT firmalarının da bulunduğu kuruluşlara çek, banknot ve madeni para üretimi ve işlenmesi ile ilgili makina / sistem satışı yapmakta, Türkiye’nin tüm illerinde ve KKTC’nde yerinde satış sonrası bakım ve destek hizmetleri temin etmekteyiz.

PROTEM olarak dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve dünyanın önde gelen firmalarının temsilciliğini yapmaktayız.

Tecrübemiz, saygınlığımız, geniş ürün yelpazemiz ve etkin servis ağımız ile sektörümüzde lider konumda olmaktan dolayı gururluyuz.

Konusunda uzman ve yetkin ekibimiz siparişten teslimata, bakımdan onarıma kadar müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için gerekli özeni göstermektedir.

PROTEM’in teknik personelinin gerek duyulan birçok ilde konuşlandırılmış olması sebebiyle Türkiye sathında yerinde teknik destek hizmeti verebilmekteyiz.

Türkiye ve KKTC genelinde servis verdiğimiz makina sayısı 30.000.-‘in üzerindedir.

PROTEM, alanında Türkiye’deki en iyi servis firması olduğu iddiasındadır.

This post is also available in: İngilizce