İş Ortaklarımız

AccuBANKER

AccuBANKER

Yaklaşık 30 yıllık geçmişe sahip olan Amerikan menşeili AccuBANKER firmasının başlıca ürünleri arasında adet sayan / sahte tespit özellikli para sayma makinaları, sahte tespit cihazları, basit tip madeni para sayma makinaları gelmektedir.

Arctic Heating

Arctic Heating

1963 yılında kurulmuş bir Norveç firması olan Arctic Heating, masaüstü çek baskı ve ciltleme sistemini üzerinde barındıran kompakt Çek Baskı sistemleri ile dünyada adını duyurmuştur.

BellCon

BellCon

1990’lı yılların başında kurulan Danimarka menşeili bir firma olan Bellcon Aps, sahte tespit sistemleri üzerine faaliyet göstermektedir.

Glory

Glory

Dünya’nın Bankacılık Makinaları devi olarak kabul edilen GLORY LTD., 1918 yılında kurulmuş, Himeji-Japonya merkezli, para işleme makineleri ve sistemlerinin geliştirilmesi ve üretimi alanında faaliyet veren öncü bir kuruluştur. GLORY para işleme makineleri, nakit yönetim sistemleri, otomatlar ve otomatik servis ekipmanları alanında lider firma olarak tanıma / tanımlama ve mekatronik teknolojisi üzerine inşa edilmiş bir ürün çeşitliliği sağlar. Toplumun geniş kapsamlı ihtiyaçlarını karşılamak için kendisini adamış olan GLORY, dünya üzerinde 80 ülkede finans, perakende, otomat, eğlence endüstrisi alanlarında hizmet vermektedir.

SUZOHAPP

SUZOHAPP

SUZOHAPP, dünya çapında 25.000’den fazla müşteriye nakit işleme otomasyonu ve self servis çözümleri için yazılım ve donanım sağlayan bir teknoloji şirketidir. SUZOHAPP teknolojisi, perakende, ulaşım, oyun, bankacılık, otomat ve eğlence dahil olmak üzere çeşitli son pazarlarda faaliyet gösteren müşteriler için otomasyon sağlar. SUZOHAPP’nin çözümleri arasında nakit para yatırma, geri dönüştürme, işleme ve ödeme sistemlerinin yanı sıra çok çeşitli self servis bileşen teknolojileri bulunur.

Gräbener

Gräbener

1924 yılında Almanya’da kurulmuş olan firma, Madeni Para, Hatıra Para ve Madalyon Presleri üretmektedir. Halen Türk Darphanesi’nde, Madeni Para, Hatıra Para, Madalyon, Cumhuriyet Altını üretmek üzere birçok ürünü bulunmaktadır.

Inotech

Inotech

Yaklaşık 30 yıllık geçmişi bulunan firma, İngiltere’de faaliyet göstermektedir. Çek baskı alanında sektörün lider firmasıdır.

Magtek

Magtek

1972 yılından bu yana faaliyet gösteren MagTek firmasının başlıca iştigal alanları çek okuma, tarama, kart okuma, PIN Pad olarak sayılabilir.

Müller

Müller

1965 yılında Almanya’da kurulmuş olan firma, sürekli form giyotinlerden, zarflama sistemlerine ve komple çek baskı sistemlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Pierre Callet

Pierre Callet

1975 yılında Fransa’da kurulan ve Çek Ciltleme Sistemleri ile matbaalara yönelik makinalar üreten iş ortağımızdır.

Reis

Reis

1924 yılında Almanya’da kurulumuş olan lider madeni para sistemleri firmasıdır. Temel iştigal alanları arasında madeni para sayma, tasnif, fişekleme, depozit, self servis hizmeti veren cihazlar bulunmaktadır. 2004 yılında Glory Group‘a dahil olmuştur.

Strapack

Strapack

Japon Balyalama makinası üreticisi olan Strapac, 1933 yılında kurulmuş olan köklü bir Balyalama / Çemberleme makinası üretici firmasıdır.

SCAN COIN

SCAN COIN

SCAN COIN, SUZOHAPP’ın otomatik bozuk para ve banknot işlemede küresel lider markasıdır. Bağımsız madeni para veya banknot sayaçlarından eksiksiz bir donanım ve yazılım sistemine kadar verimli nakit işleme için özel çözümler sunar.

DEBATIN

DEBATIN

1923 yılında kurulan Anton DEBATIN GmbH, kurcalamaya karşı korumalı ve yenilikçi "Alman Malı" ambalaj ve nakliye çözümleriyle uluslararası üne sahiptir.

HITACHI

HITACHI

Hitachi-Omron Terminal Solutions, merkezi Tokyo, Japonya‘da bulunan Hitachi Group’un bir üyesi ve dünyanın önde gelen nakit dönüşüm özellikli ATM‘lerinin tedarikçisidir. Hitachi-Omron Terminal Solutions, kullanıcı gereksinimlerini karşılayan son derece güvenilir ATM’ler ve banka sistemleri sunmaktadır.

This post is also available in: İngilizce